Mystery Shopper

Mystery Shopper pre hotel a reštauráciu

 Mystery Shopping je špecifická technika založená na predstieranom nákupe služieb a produktov.

Mystery Shopper (fiktívny zákazník), ktorý sa v danej prevádzke zaujíma o služby  podľa vopred zadaného scenára. Pritom si Mystery Shopper musí všímať predajné schopnosti sledovaného predajcu. Mystery Shopping prichádza na nedostatky v predaji a hodnotí sa kvalita a úroveň poskytovaných služieb zákazníkom. Výsledky slúžia na zlepšenie obsluhy zákazníkov a produktov.

Najlepšie podniky sa zlyhaní neboja; vedia, že sa im nevyhnú a využijú ich ako príležitosť na posilnenie vzťahu s hosťom. 

Pri Mystery Shoppingu navštívi prevádzku jeden, alebo dvaja hodnotitelia, ktorí napohľad vyzerajú ako bežní hostia. Ich práca sa začína už dávno pred príchodom, keďže každej návšteve predchádza dôkladná príprava. Počas návštevy využijú služby podľa požiadaviek zadávateľa, prípadne na vytipovaných pracovníkov zahrajú pripravenú scénku. Všetky interakcie hodnotitelia pozorne sledujú a zaznamenávajú, aby vedeli klientovi verne sprostredkovať priebeh hodnotiacej návštevy. Pohľad hodnotiteľov je nezaujatý, objektívny a školený na registrovanie najmenších detailov. 


Cena závisí od veľkosti zariadenia alebo podniku

Trvanie služby Mystery Shopping je približne týždeň na vypracovanie prezentácie záleží na veľkosti prevádzky a vzdialenosti


Toto nie je záväzná objednávka. Všetko závisí od miesta prevádzky a dohodnutého času.


Garancia vrátenia peňazí

Ak nenaplním Vaše očakávania, alebo jednoducho zmeníte názor, nemusíte sa obávať - garantujem vrátenie peňazí v plnej výške a bez zbytočných otázok.

Na rozmyslenie máte celých 14 dní.