Cartel Reštaurácia

Externé potreby prevádzky

Marketing

  • Zvyšovanie interkcie s klientmi
  • Sociálne siete
  • Webová stránka
  • Zvyšovanie návštevnosti


Zamestnanci

  • Vedomosti jedálneho lístka / produktov
  • Rezervácie stolov
  • HACCP
  • Bezpečnosť pri práci

Recenzia

Reštaurácia Cartel Banská Bystrica, Coffee Bar and Kitchen

Vitajte v štýlovom bare a reštaurácii v historickom meste Banská Bystrica

Táto reštaurácia je jedna z mojich obľúbených. Navštívil som už toto miesto ráno, na obed, večer a nikdy ma nesklamala. Je tam príjemná atmosféra, stoly ladia s dekoráciou a v pohodlných kreslách sa dá fantasticky vychutnávať káva značky Danesi. Teraz skúsim rozdeliť reštauráciu na jednotlivé body, aby ste v tom mali lepší prehľad.

Teraz skúsim rozdeliť reštauráciu na jednotlivé body, aby ste v tom mali lepší prehľad.

Jedlo:

Veľmi zaujímavá a pestrá ponuka. Jedálny lístok nie je najväčší, ale hlavný šéfkuchár Peter Boocz tu naozaj ukazuje svoje kulinárske schopnosti. V kvalitných reštauráciách to funguje tak, že čím menšie menu, tým by mala byť lepšia kvalita a tu sa to naozaj potvrdilo. Taniere sú veľmi pekné a elegantné a ešte krajšie naaranžované suroviny. 

Obsluha:

Pre personál nie je nič problém. Čašníci sú veľmi milí a ochotní vyhovieť všetkým požiadavkám hostí. Keď si objednáte jedlo, tak vám donesú príbor v rukavičkách, čo je naozaj milé gesto.

Reštaurácia:

V interiéri je veľmi pekná dekorácia, ktorá vytvára príjemnú atmosféru. Večer sú všetky sviečky zapálené a svetlá stlmené, teda poviem vám, že je to hotová romantika. Nikde vnútri sa nefajčí, čo je určite veľké plus. Obrovské okná a sklenené posuvné dvere tvoria takisto úchvatný doplnok, ktorý je použiteľný aj pre rozšírenú terasu. Hudba nie je hlučná a dá sa veľmi dobre porozprávať s priateľmi, bez zbytočného prekrikovania.

Reštaurácia sa teší na uvoľnenú atmosféru a víta všetkých zákazníkov s otvorenou náručou, či už chcete oslavovať niečo špeciálne, alebo len nezáväzné stretnutie s priateľmi.